Актуальні новини

У Львові назвали переможницю Національного проекту «Українська пісня-2020»

У Львові оголосили ім’я найкращого представника сучасної музики країни за версією проету «Українська пісня». Переможницею 2020 року стала співачка Shy із піснею «Цілуй мене». Призом для молодої виконавиці стане запис та продюсування пісні на одній із найкращих студій в Україні Foxxstudios, зйомка відеокліпу та менеджерська й медійна підтримка від команди «Української пісні».

Переможця національного проекту обирали другий рік поспіль – цього року серед п’ятірки фіналістів, яких відібрали у фінал із близько 300 заявок, що надійшли з усієї України (найбільше – з півдня та сходу, а також з Києва). Фаворита визначало журі: організатор та генеральний продюсер національного проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» Тарас Курчик, музичний продюсер телеканалу «Україна» і «Музична Платформа України» Геннадій Вітер, генеральний продюсер радіохолдингу «ТАВР Медіа» Віталій Дроздов, виконавчий директор Національного проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» Олександр Порядченко та музичний продюсер Вадим Лисиця.

Планувалося, що п’ята, ювілейна, «Українська пісня» відбудеться 15 серпня на «Арені Львів». Проте через пандемію організатори мали або скасувати подію, або знайти для неї новий формат. Відтак цьогорічний проект відбувся як спецпроект – на сцені Львівської опери у форматі телезйомки, без глядачів у залі. Увечері 24 серпня, у День Незалежності України, «Українську пісню» покажуть по телебаченню.

Проект Ukrainian Song Project 2020 зібрав на одній сцені зіркових хедлайнерів «Без Обмежень», Tayanna, Геннадій Вітер, Арсен Мірзоян, Jerry Heil, Злата Огнєвіч, NAVI, Артем Пивоваров, М’ята, Grohotsky, Ірина Федишин, Samvel, які виконали свої нові україномовні хіти. Разом із відомими артистами виступили фіналісти проекту: Shy, Edgar&Emma, Jane, Vidverto i Uliana Royce. Так місія «Української пісні», навіть попри зміну формату, залишається незмінною: пошук і популяризація молодих артистів з різних міст України, а також підтримка і промоція україномовної музики в Україні та у світі, наголошують організатори.

  Леді Гага заявила, що роман з Бредлі Купером був запланованою виставою

5-річчя «Українська пісня / Ukrainian Song Project» таки відсвяткує, але через рік. Уже відомі дата і місце – 14 серпня 2021 року на «Арені Львів».

Залишити відповідь