Актуальні новини

Українська кіноакадемія закликає світ бойкотувати продукт з росії

Після початку повномасштабного вторгнення росії, українська кіноіндустрія активно допомагає українському війську. Дехто пішов на фронт, дехто почав волонтерити, але основні зусилля митців спрямовані на бойкот російського продукту та культурну дипломатію.
Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Анна Мачух, виконавчий директор Української кіноакадемії, генеральний директор Одеського міжнародного кінофестивалю.
«Дуже багато українських акторів наразі в армії, багато колег працюють як фіксери і допомагають іноземним журналістам висвітлювати правду про агресію росії. Кіно, як і багато інших сфер, наразі не фінансуються державою. Всі кошти були спрямовані на потреби ЗСУ. Те, чим займається кіноіндустрія – це культурна дипломатія. Українська кіноіндустрія першою закликала бойкотувати російський продукт»,  – заявила Анна Мачух.
Вона зазначила, що світова спільнота починає «втомлюватися» від новин з України, тому зусилля на культурному фронті не мають припинятися: «Ми впевнені, що український кінематограф заграє абсолютно новими барвами. Вже зараз українські документалісти показують абсолютно новий, крутий формат роботи. Вже зараз наші документалісти знімають надзвичайні документальні стрічки, які беруть участь в міжнародних конкурсах».
Виконавчий директор Української кіноакадемії наголосила, що з 2014 року багато українських кіно виробників відмовились від роботи з росією.
«Наші фільми та наші проекти є майже на кожній міжнародній платформі. Вірю, що ця тенденція продовжиться», – наголосила Анна Мачух.

  День захисту Землі - відзначають 30 березня 2019 року

Залишити відповідь