Велике потрясіння: Даша Астаф'єва опинилася на лікарняному ліжку. Усе почалося з болю в животі.

Виконавиця і модель Даша Астаф’єва потрапила в лікарню з дуже неприємним діагнозом. У дівчини відкрилася внутрішня кровотеча, яка могла стати для неї фатальною. Про те, що сталося, Даша розповіла сама, на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Модель повідомила, що з нею вже все гаразд, і завдяки лікарям вдалося зупинити кровотечу. Шви Астаф’євій уже зняли. Знаменитість не змогла промовчати і залишити те, що з нею сталося, в таємниці. Даша закликала всіх бути більш відповідальними за своє здоров’я, інформує Ukr.Media.

Зірка опублікувала великий пост, у якому розповіла про інцидент. Усе почалося з того, що у моделі почав боліти живіт. Списавши це на критичні дні, Даша продовжувала працювати і “запивати” сильний біль анальгетиками. До тих пір, поки не потрапила на лікарняне ліжко. Дівчина пройшла всі обстеження, після чого їй стало ще гірше. Лікарі поставили діагноз: у Дар’ї відкрилася внутрішня кровотеча.

“Я звикла менше говорити про особисте, про проблеми, про здоров’я… і підтримую те, що про це не прийнято… але, минулого тижня я пережила величезне для себе потрясіння, в буквальному сенсі, яке мене оживило і привело ще у велику усвідомленість і розуміння слова “відповідальність”.

Дівчину прооперували, і вже навіть зняли шви. Знаменитість наважилася розповісти про те, що сталося, шанувальникам, і закликала бути відповідальними за своє здоров’я. Якщо щось болить — не варто про це мовчати і просто пити знеболювальне.