Ви тільки подивіться, як виглядає цей шедевр.

У французькому замку пройшло весілля Софі Тернер і Джо Джонаса. Наречена була у сукні, яка дуже добре б виглядала на екрані, адже вона грала королеву. Артистка з фільму «Ігри Престолів» хоч і на кожень день віддає перевагу стриманому одягу, але в урочистий день весілля вибрала розкішний бальний наряд. Його автор — Ніколя Геск'єра, творчий директор французького будинку моди Louis Vuitton». Плаття з V-подібним вирізом зшите з шовкового газара. Тканина прикрашена квітковим малюнком. На талії і рукавах — драпірування, інформує .

Як повідомляє провідний журнал про моду «WWD», над сукнею в паризькому ательє на Вандомській площі працювали понад 350 годин. А десять вишивальниць 1050 годин вишивали візерунки на тканині, довжиною 14 метрів, яка були покрита цифровим малюнком. В результаті вийшло більше 650 тисяч стібків, 50 400 бусинок з кришталю і стільки ж звичайних білих.

Молодята не хотіли афішувати весілля. Але зберегти його в таємниці не вдалося. Кадри з цієї події потрапили-таки в Мережу.

Сама пара після урочистості розмістила лише одне офіційне фото. Ще один кадр додав Геск'єр.

Велична, майже середньовічного стилю сукня ідеально виглядала в інтер'єрі старовинного замку. Здавалося, що це Санса Старк з популярного фільму. Чудовий вийшов фінал серіалу!

До речі, Софі і Джо таємно одружилися в Лас-Вегасі після музичної премії «Billboard Music Awards» у травні 2019. Ця церемонія була в малому колі друзів молодих. Наречена тоді наділа білосніжний шовковий комбінезон українського бренду «Bevza». Офіційне весільне торжество пара відзначила пізніше у Франції.