Артист навіть звертався до психолога.

Український артист у своєму інтерв’ю в перший раз відверто розповів про розлучення з першою дружиною. Про це Павло Зібров мовчав майже 40 років, інформує Ukr.Media.

Зі своєю першою дружиною Танею Павло познайомився навчаючись у Київській консерваторії. Через рік він зробив їй пропозицію, але їх сім’я розпалася через 2 роки після весілля. Лише зараз чоловік зважився озвучити причину їх розставання.

«У той час я був в армії, проходячи строкову службу після навчання. Таня закохалася у свого студента. Вона викладала в студії при капелі бандуристів. Я відразу ж відчув прохолоду у відносинах. Бачу — щось не ладиться. Разом ми ніде не можемо ні на кухні, ні в ліжку… Місяць, другий, третій. Я спочатку хотів змиритися, поговорити. Але нічого не вийшло. Вона сказала, що мене розлюбила», — поділився артист.

У той час у пари вже був 2-річний син. Павло усіма способами намагався налагодити стосунки заради хлопчика, але Тетяна не схотіла. Вона заявила, що жити з Зібровим не хоче і не буде.

«Я випадково йшов біля її роботи і побачив, як вона виходить з роботи з хлопцем. Вони трималися за ручки, цілувалися та обіймалися. Я сховався за дерево і спостерігав весь цей фарс. І тоді мене пройняло. Я зрозумів, що вона мене не любить, тому, що у неї інший. Це її вибір і він усвідомлений. Тоді я прийшов додому і зібравши дві валізи переїхав в знімну кімнату», — розповів співак.

Після розлучення Павло Зібров довго приходив до тями. Він навіть звертався до психолога.

«Була справжня трагедія, десь 8 місяців. Я тоді звертався до психологів, бо у мене з нервовою системою стався розлад. Почав багато курити та пити. Я розумів, що починаю втрачати себе. Тесть мене підтримував і дуже за мене переживав», — згадує виконавець.

  Тисячу гривень за вакцинацію дозволили витрачати на книжки

Після розлучення Тетяна просила, щоб Він дозволив виховувати їх сина в новій сім’ї:

«Спочатку навіть було таке, що у них нова сім’я і вони навіть хотіли дати синові прізвище нового чоловіка. Але я не погодився. Зараз ми з сином спілкуємося на день народження, свята і він іноді приїжджає на шашлики на дачу», — розповів Зібров.