Актуальні новини

Вінниця отримала Почесну Відзнаку Ради Європи

Європейська відзнака – це вже третя премія, яку Парламентська асамблея Ради Європи присудила Вінниці. У попередні роки до Дня Європи місто отримувало Європейський Диплом та Почесний Прапор. Про чергову нагороду повідомив на своїй сторінці у Facebook Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він назвав її спільним досягненням вінницької громади, яка стає дедалі помітнішою на європейській арені.

«Переможців визначають серед громад, які не просто сповідують європейські цінності, а реалізують власні інноваційні проекти та діляться досвідом з іншими, – прокоментував Сергій Моргунов. – Відзнака Ради Європи – це передостанній рівень до найвищої нагороди – «Приз Європи». І це наша наступна мета! Для мене європейське визнання Вінниці не лише ще один привід гордитися рідним містом, а й стимул робити його кращим. Упевнений, це наше спільне бачення з вінничанами».
За відзнаки ради Європи традиційно змагаються муніципалітети з 47 європейських держав. Цього року рішення про нагороди було ухвалене 19 травня 2020 року. За результатами засідання підкомітету з питань Призу Європи, 8 Почесних Відзнак отримали муніципалітети Франції, Німеччини, Італії, Сербії, Туреччини та України, 6 Почесних Прапорів – муніципалітети Німеччини, Польщі, Іспанії, Туреччини та України, 12 Європейських Дипломів передали муніципалітетам Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Туреччини та України. Окрім Вінниці, нагороди отримали Київ та Рівне.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова
 
 

  Представниця Вірменії перемогла на дитячому «Євробаченні-2021»

Залишити відповідь