Актуальні новини

Віра Брежнєва розповіла про зміни у зовнішності і зізналася, яку саме операцію робила

Популярна співачка Віра Брежнєва показала себе 10 і 15 років тому, а також розповіла, завдяки чому її зовнішність так сильно змінилася.

Віра Брежнєва розповіла про зміни у зовнішності і зізналася, яку саме операцію робила. Популярна співачка Віра Брежнєва показала себе 10 і 15 років тому, а також розповіла, завдяки чому її зовнішність так сильно змінилася.

На початку 2019 року багато які українські, російські і голлівудські зірки підтримали Instagram-челлендж і показали себе 10 років тому. До подиву багатьох, у ньому не брала Віра Брежнєва, хоча очевидно, що її зовнішні дані зазнали кардинальних змін. Лише зараз співачка пояснила, завдяки чому вона зараз виглядає зовсім по-іншому, інформує .

На своїй сторінці в соцмережі під назвою VB Diary Віра Брежнєва показала фото з різницею в 15 років і розповіла, що саме змінювалося в її зовнішності. Всупереч чуткам про те, що вона коректувала форму носа, артистка довела, що цю частину обличчя вона не змінювала. Хоча співачка дійсно вдавалася до операції – вона відновила зір за допомогою лазерної хірургії. Всі інші преображення Віри відбулися природним шляхом завдяки спорту і косметології.

«Я не брала участь у челенджі 10 років, а зараз знайшла таку картинку в інтернеті)) Різниця в 15-16 років. Не пам'ятаю точно, але на першому фото мені 16-17, друге фото 2015-го року, а значить мені 33. Коли ще тільки починали всі ці уколи, я не встигла на той момент нічого спробувати. Єдине, що робила з обличчям – догляд у косметолога, кислотні пілінги, мезотерапія вітамінним складом (напаж – без папул ). Тут дуже добре видно, що з носом нічого не робилося, як деякі припускають. Хоча над волоссям довелося попрацювати і лазерна корекція зору позбавила мене від окулярів. Шия стала вужчою завдяки правильному навантаженню (в юності тягала залізо в тренажерному залі). Звичайно, тих знань, які у нас є зараз, тоді й не могло бути)) Але мені дуже цікаво: що б ви сказали зараз собі 16-річній?»

  Оля Полякова розповіла, як Наталя Могилевська фліртувала з її чоловіком

– поділилася співачка.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь