Віра Брежнєва відзначила 40-річчя і розповіла як це було. Віра почала відзначати день народження в літаку і продовжила в обіймах Меладзе.

Віра Брежнєва розповіла шанувальникам, як відзначила 40 день народження. Святкувати співачка почала на борту літака в компанії сестри Вікторії. В Instagram співачка опублікувала відео, на якому показала сюрприз, приготований сестрою, інформує Ukr.Media.

“Дізналася, що в літаку не можна запалювати свічки, тому вогник був уявним. Але мені все одно, тому що сльози щастя все одно б його загасили. Сестра знає, які солодощі мені купувати. Взагалі, дуже символічно для мене зустрічати день народження в польоті. Крила, свобода і радість”, — прокоментувала ролик Брежнєва.

Сюрприз очікував артистку і вдома, де її чоловік, продюсер Костянтин Меладзе, зустрів її відразу з декількома шикарними букетами.

“Квітник! З моїм головним садівником. Ваз не вистачило сьогодні. Всі букети весняні, як і мій стан душі!”, — написала щаслива співачка.

3 лютого Вірі Брежнєвій виповнилося 40 років. Напередодні знакової дати вона поспілкувалася з шанувальниками в соцмережі і заявила, що фізично і морально готова до вступу в нове десятиліття життя. Співачка похвалилася, що з часом продовжує залишатися в хорошій формі і важить всього 55 кілограмів. Допомагають їй в цьому заняття в тренажерному залі і майже повна відмова від солодкого.

Крім того, Брежнєва заявила, що намагається не звертати уваги на громадську думку, яка, за її словами, погубила чимало людей, що народилися в Радянському Союзі.