Пара розірвала відносини більше року тому.

Володимир Остапчук і Олена Войченко були у шлюбі 12 років, але минулого року пара розлучилася. Робити цю історію публічною чоловік аж ніяк не хотів, але все склалося по-іншому, інформує Ukr.Media.

“На жаль, у нашому випадку свідками цієї історії стала вся країна. Коли ми розійшлися в серпні минулого року, я відразу сказав: “Давай, не станемо це виносити, тому що перш за все від цього постраждають діти”. Мені і зараз про це дуже складно говорити. Я жодного поганого слова в її бік не сказав. Тому що розумію, що від цього будуть страждати діти і їх психіка”, — переконаний ведучий.

Володимир зазначає, що вони з Оленою неодноразово намагалися врятувати шлюб, але їм це не вдалося. За словами Остапчука, зараз він всіляко намагається поліпшити спілкування з колишньою дружиною.

“У нас є діти і завжди будуть, тому, звичайно, я вже більше року намагаюся постійно налагодити відносини. Для мене взагалі було б ідеально, якби у нас ніяких суперечок з цього приводу не було, щоб ми нормально спілкувалися. Зараз це не вдається. Мені дивна одна річ, тому що я вчинив чесно, коли прийшов і сказав, що ми не можемо склеїти ці відносини. Ми багато разів намагалися. Але після кожного разу у нас 2-3 тижні — і знову збій”, — відверто розповів ведучий у програмі “Зірковий шлях”.

Зараз Володимир не може бачитися з дочкою Емілією і сином Еваном так часто, як цього хотів би. Остапчук каже, що колишня дружина не дає йому такої можливості, тому він звернувся до суду з проханням встановити графік відвідування дітей.

  День Незалежності у Чернівцях