Дізнайтеся про причини недуги і нинішній стан артиста.

Стало відомо, що російський співак Влад Топалов опинився на лікарняному ліжку. Артист у 2020 році переніс дві операції, інформує Ukr.Media.

Схоже, початок 2020 року для родини Влада Топалова та Регіни Тодоренко виявився не дуже вдалим. Колишній учасник групи Smash в перші ж тижні року потрапив до лікарні, переніс дві операції.

Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці в Instagram, опублікувавши фото з палати. За словами Топалова, він не планував робити операції та загадував зовсім інше під бій курантів у Новий рік.

“Два тижні 2020 року — дві операції! Явно Дід Мороз переплутав записки там у себе! Зовсім не це я писав, поки били куранти! Та ще й зжерти папір довелося! Дорогий Дідусь Мороз, я все розумію, поки без претензій, тобі теж треба випити та відпочити. Але ти, як прийдеш в себе, перевір, будь ласка, списки бажань. В моїх щотижневих скальпелів і крові не було! З вдячністю в будь-якому випадку за свою сім’ю, твій Я!”, — написав Влад в пості.

Цікаво, що спочатку причину хірургічного втручання Топалов називати не став. Однак через кілька годин після публікації поста виконавець все ж поділився подробицями проблем зі здоров’ям.

Так, в Instagram-Stories він розповів, що невдало поголився і заніс інфекцію в невеликий поріз. У підсумку в рані під пахвою утворився гній. Тоді артист звернувся за допомогою в госпіталь, після чого і переніс дві операції. Влад також зізнався, що ніколи не думав про можливість такої події та порадив прихильникам ретельніше ставитися до гігієни, а також дбати про своє здоров’я.

  Білик привітала Могилевську пристрасним поцілунком, та написала що їй сподобалося

Нагадаємо, у 2018 році Влад Топалов одружився з українською телеведучою і співачкою Регіною Тодоренко. Пара разом живе і працює в Москві. У тому ж році подружжя стало батьками — Регіна народила сина, якого назвали Майклом.