Культура

Українського співака Олега Винника внеслу до бази сайту «Миротворець»

Український співак Олег Винник, який взяв участь у проєкті російського гурту «Мир 519», опинився у базі сайту «Миротворець».

До рубрики «чистилище» Винник потрапив після того, як знявся у відео російського колективу, в якому, окрім українського артиста, взяли участь і російські зірки, прихильники президента РФ Путіна, пише ТСН.

«Учасник російської пропагандистської антиукраїнської акції #всеммир, спрямованої на перекладання відповідальності розв’язаної Росією (країна-агресор) війни на Україну», – йдеться у описі на сайті про Винника.

Як інформував ZAXID.NET, російська музична група «МИР519» розпочала акцію під назвою «ВСЕММИР». До проекту приєднався український співак Олег Винник. Проект був створений з метою «закликати людей до мирного співіснування». Також до акції приєдналися російський журналіст Володимир Познер, співачка Валерія, продюсер Ігор Крутой, виконавці Дмитро Маліков, Володимир Пресняков, Денис Клявер, актори Нона Гришаєва, Максим Аверін та інші. Більшість з них публічно підтримували анексію Криму Росією. Познер, Валерія і мати Преснякова внесені в «Миротворець», який склав базу осіб, котрі шкодять інтересам України.

Зауважимо, що щойно ролик зі співаком з’явився у Мережі, представники артиста прокоментували його участь у проекті. У Винника наголосили, що його участь у російському проекті не суперечить життєвій та патріотичній позиції виконавця.

  Потрібна допомога

Залишити відповідь