Пара разом уже п’ять років.

Катерина Реп’яхова на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала спільну з виконавцем фотографію, і привітала його з річницею.

Пара оформила свої стосунки офіційно відносно недавно, але разом вони вже п’ять років. З цієї нагоди Реп’яхова вирішила присвятити пост своєму зірковому чоловікові, написавши йому зворушливі слова, інформує Ukr.Media.

Ось що написала 25-річна дівчина: “Нам п’ять років. Я, як і раніше, трепетно тебе люблю. Коли тебе немає, ти на гастролях, я не можу довго заснути, а коли їдеш у справах, чекаю твого повернення кожну хвилину. Це правда. Спасибі за все, коханий”.

Шанувальники приєдналися до привітань. Потрібно нагадати, що пара Реп’яхової і Павлика зіграла весілля в травні 2020 року. Вони планували влаштувати пишне торжество з нагоди свого одруження, але його довелося перенести через пандемію коронавірусу, а пізніше — через смерть 21-річного сина Павлика від попереднього шлюбу.

Пара камерно розписалася, і нікого на подію не запрошувала. Віктор Павлік і Катерина Реп’яхова відклали святкування весілля на невизначений термін.