Сьогодні ваш шанс змінити долю в особистому житті!

Православні християни 27 серпня згадують святого пророка Михея. За народним календарем дата називається день каменярів, Михей-Тиховій або просто день Михея, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Михей?

Жив Михей в IX столітті до Різдва Христового. Він — сучасник пророка Іллі. Михей передбачив ізраїльському царю Ахаві за відхилення від Господа загибель у військових діях з ассирійцями. За це його кинули в темницю, де тримали лише на хлібі і воді. Цар дійсно загинув, а Михея піддали мученицькій смерті.

Які на цей день існують обряди і традиції?

Слов’яни 27 серпня за подихом вітру передбачали погоду на найближчий час, тому дату і прозвали в народі Михей-Тиховій. Якщо сьогодні дмуть сильні вітри, то у вересні будуть часті бурі. А якщо в цей день тихо і спокійно, то осінні деньки очікуються теплими.

На Михея припадає закінчення Успенського посту і починається весільна пора. У цей день женихи засилали сватів до вподобаних дівчат, щоб вже на Покрову весілля зіграти.

На Русі вважалося, що Святий Михей протегує тим, хто зібрався придбати власне житло, будівельникам і мулярам. У своїх молитовних зверненнях люди просили Михея, щоб новий будинок був міцним і щасливим.

Сьогодні можна залучити в своє життя любов!

Наші предки в день Михея проводили народні обряди і читали замовні тексти на залучення в своє життя любові і щастя.

Ритуал на любов

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Юні дівчата 27 серпня з ранку раніше відправлялися в торгову крамницю, де купували червоні атласні або шовкові стрічки. При цьому за них потрібно було хоч трохи переплатити. Потім йшли до вишневого дерева і в’язали на нього куплені стрічки.

  В одному із телевізійних шоу відбулося знайомство Тіни Кароль і мами Дана Балана

Після обіду поверталися до дерева і читали такі слова:

“Як стрічка червона вишневого духу набралася, так вона в мою косу вплелася (при цих словах стрічку знімали і вплітали в косичку). Поділися зі мною, вишенька, своєю красою, щоб коханий хлопець зачарувався мною».

Перед сном стрічку з коси виплітали і клали в скриню. Там вона лежала три доби. Після чого знову заплітали її в косичку і чекали свого судженого. Незабаром він обов’язково з’являвся.

Потужні амулети любові

Робота таких амулетів полягає в тому, щоб зробити жінку привабливою для протилежної статі. Якщо у вас любовні відносини вже існують, талісман допоможе зробити їх міцнішими, яскравішими і гармонійнішими. Носіть амулет з собою (в кишені або дамській сумочці) і будьте завжди коханні.

1. Фігурки або картина з качечками-мандаринками. Цей символ завжди приносить удачу у коханні, обов’язково треба мати його в будинку.

2. Дерево любові, виконане з рожевого кварцу. Цей камінь символізує гармонію у відносинах.

3. Індійський амулет-фігурка богині Шакті. Рекомендується незаміжнім дівчатам, щоб залучити в своє життя любов. Заміжнім дамам такий талісман допоможе повною мірою розкрити свої подружні і материнські якості.

4. Слов’янський мішечок любові. Виготовте його сьогодні з натуральної шовкової або лляної тканини. Насипте в мішечок сушених трав (гвоздику, корицю, листочки яблуні, пелюстки троянди, жасмин) і перев’яжіть червоною стрічкою. Запаліть свічку, потримайте над нею амулет і подумайте про чоловіка, з яким би хотілося бути разом. Завжди носіть талісман з собою в сумочці.

Якщо вас переслідують в особистому житті невдачі, то придбайте прикраси з камінням любові: рожевим кварцом, блакитною бірюзою або червоним сердоліком.

Прикмети погоди на 27 серпня

  • Якщо спостерігаєте, що сьогодні журавлі полетіли в теплі краї, значить, незабаром чекайте морозів.
  • Якщо 27 серпня дмуть сильні вітри, то вересень буде холодний і дощовий.
  12 травня – Дев'ять мучеників, дев'ять цілителів: історія, традиції та прикмети свята