5 найбільш очікуваних фільмів і мультфільмів другої половини 2022 року. Список і трейлери найбільш очікуваних фільмів і мультфільмів другої половини 2022 року.

Головні кінопрем’єри другого півріччя, інформує Ukr.Media.

“Міньйони: становлення лиходія”

Дата виходу: 7 липня

Дії чергового сиквелу анімаційної франшизи “Гидкий я” відбуваються в 70-х роках. У мультфільмі покажуть, як 12-річний Грю за допомогою міньйонів викраде в організації «злісна шістка» амулет, через що опиниться в смертельній небезпеці. Але несподівано у хлопчика з’явиться новий союзник.

“Швидше кулі”

Дата виходу: 14 серпня

Бред Пітт, Санда Буллок і Аарон Тейлор-Джонсон в гостросюжетному трилері! П’ятеро найманих вбивць опиняються в одному надшвидкісному поїзді з маршрутом Токіо-Моріока. Вони дізнаються, що їхні місії пов’язані, і намагаються з’ясувати, хто і з якою метою зібрав їх разом.

“Чорна пантера 2: Ваканда назавжди”

Дата виходу: 10 листопада

Друга частина супергеройського фільму залишилася без головного актора. Виконавець ролі Тчалли Чедвік Боузман помер від раку товстої кишки у 2020 році. Кіностудія Marvel вирішила не шукати йому заміну, а зосередитися на іншому персонажі. Тепер шанувальники фільму не можуть дочекатися виходу нової частини, щоб дізнатися, хто опиниться в центрі сюжету. Серед найпопулярніших варіантів — Шурі, сестра Тчалли, або Накія, його екс-кохана.

“Аватар: шлях води”

Дата виходу: 15 грудня

Продовження одного з найбільш касових фільмів виходить через 13 років після першої частини. “Аватар: шлях води” розповість про нові трагедії і битви сім’ї Саллі, і про те, на що вони йдуть в ім’я захисту один одного.

“Мавка. Лісова пісня”

Дата виходу: 29 грудня

Вихід самої довгоочікуваної анімаційної стрічки від українських режисерів запланована на кінець грудня. Це нова адаптація всіма відомої драми-феєрії Лесі Українки. Чи зможуть Мавка і Лукаш захистити свої почуття? І чи здатна головна героїня врятувати ліс і свою любов?

  У Латвії запустять портал для перевірки фейкових новин