Артистка повертається на телебачення через півтора року та легшою на 45 кг.

Відома англійська співачка Адель, яка змогла схуднути на 45 кілограмів, вперше за тривалий час з’явиться на телебаченні, інформує Ukr.Media.

Зірка стане ведучою популярного шоу Saturday Night Live на каналі NBC, яке транслюватиметься в майбутню суботу. Такою радісною новиною Адель вирішила поділитися зі своїми шанувальниками в Instagram.

Адель на своїй сторінці зробила пост, в якому зізналася, що дуже рада знову повернутися на телебачення:

  • “Чорт подери, я так схвильована цією новиною… Мій перший виступ в ролі ведучої! Я завжди хотіла зробити це, але не було слушного моменту!”, — повідомила виконавиця своїм численним шанувальникам.

Цікаво, що дванадцять років минуло з того моменту, коли Адель виступала на цьому шоу, тоді співачка завітала в якості музичного гостя.

Цікаво, що нещодавно в ЗМІ пронісся слух про те, що Адель закрутила роман з відомим репером Spekta. Самі знаменитості ніяк не коментують чутки про це, але інсайдери кажуть, що багато спільних друзів пари вважають, що в них є майбутнє:

“Деякі з друзів сподіваються і пророкують, що одного разу вони можуть стати прекрасною парою», — розповідають інсайдери.