Манекенниця була однією з відомих запрошених гостей.

На Нью-Йоркському Бродвеї (США) свої 38 років відсвяткувала Періс Хілтон. На вечірку до дочки готельного магната приїхали вершки нью-йоркського товариства. Серед гостей була і ведуча “Топ-моделі по-українськи” Алла Костромічова, інформує Ukr.Media.

“Що-що, а веселитися Періс вміє. І ця тусовка була неймовірною — я давно так не танцювала (прошу зауважити, без краплі алкоголю). Все проходило вдома у Хілтон, в її квартирі-лофті на Бродвеї. Було багато зіркових гостей — починаючи від Хайді Клум, Вінні Харлоу і закінчуючи американськими стендап-коміками”, — розповідає ведуча “Нового каналу”.

За словами Костромічової, квартира була прикрашена “в стилі Періс”: море гелевих кульок у вигляді єдинорогів і кілець з діамантами, іграшкові поні. Посеред лофта розмістили сцену, а збоку — діджейський пульт, за яким час від часу грала іменинниця.

Періс запалювала в рожевій сукні з відкритою спиною, співала в іграшкову помаду гігантських розмірів і позувала.

“Періс — справжня дівчинка. З нею завжди легко і весело. А головне, вона взагалі не зазнається. Незважаючи на образ зірки, при особистому спілкуванні Періс дуже мила і привітна. Це один з тих випадків, коли сценічний образ затьмарює реальний”, — розповіла Алла.

Як відомо, манекенниця познайомилася з Періс Хілтон у 2014 році. З того часу Алла Костромічева охоче зустрічається з нею на світських заходах і підтримує дружні стосунки. Тому й не дивно, що українка виявилася однією із запрошених гостей на вечірці у Періс.