Співачка Alyosha втретє стане мамою.

Зіркова пара прикрасила digital-обкладинку журналу Viva! і розповіла про поповнення в родині, інформує Ukr.Media.

Протягом кількох місяців у кулуарах шоу-бізнесу ходили чутки : співачка Alyosha вагітна третьою дитиною. Але ні сама артистка, ні її чоловік, фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя, не коментували ці домисли.

Прийшов час і пара розкрила свій сімейний секрет: “Чекаємо третього”, — повідомили артисти зі сторінок популярного глянцю.

В інтерв’ю Alyosha розповіла:

“У мене було бажання народити третю дитину, а коли це має статися — не моє і не Тараса рішення, а Творця. Ми не спеціально. Я просто відчувала, що це станеться і була готова до цього. Ми обидва дуже раді, що нас вибрала ще одна душа, яку ми оточимо любов’ю…”.

Тарас, своєю чергою, додав, що сини (артисти виховують двох синів — Романа та Марка) на новину про поповнення в родині відреагували емоційно і радісно.

І з упевненістю заявив:

“Роман дуже чуттєвий молодий чоловік. Упевнений, він буде давати дитині багато ласки і любові. А Марк, своєю чергою, буде оберігати від кривдників в майбутньому, адже у нього такий характер, що може постояти і за себе, і за весь під’їзд”.

Також пара поділилася цією новиною на своїх Instagram сторінках та вже приймають привітання від друзів, колег та шанувальників: