Чому шанувальники були проти того, щоб легендарний сапфір принцеси Діани дістався Кейт Міддлтон. Це кільце не подобалося і королівській родині.

Розкішне кільце з 18-каратного білого золота з масивним цейлонським 12-каратним сапфіром в обрамленні 14 діамантів вважається одним з найвідоміших у світі. І все завдяки Діані Спенсер, яка вибрала його серед сотні інших прикрас в якості заручного. Ювелірний виріб не міг похвалитися ні багатовіковою історією, ні винятковою дорожнечею. Проте Уельська закохалася в нього з першого погляду. Чого не скажеш про Віндзорах. Розповідаємо, чому кільце принцеси Діани не сподобалося королівській родині, інформує Ukr.Media.

Чому кільце принцеси Діани не вразило Віндзорів

У лютому 1981 року принц Чарльз запросив свою наречену в Віндзорський замок. Після званої вечері леді Спенсер випав непростий вибір — їй потрібно було визначитися з каблучкою для заручин. Для цього були підготовлені кращі зразки, багато з яких належали предкам королівської сім’ї. Але 19-річна Діана відмовилася від сімейних реліквій на користь каблучки від Ювелірного Дому Garrard, яку міг придбати будь-хто.

Вибір юної принцеси не на жарт здивував високородних Віндзорів. Вони вважали, що прикраса занадто проста і підходить більше простолюдинам, ніж представникам монархії. На що леді Спенсер відповіла: “У моєї матері було схоже кільце, а ще воно ідеально підходить під колір моїх очей”. Нареченій суперечити не стали.

Ще не встигнувши побратися, в той день майбутня принцеса порушила свою першу королівську традицію. Замість унікального або старовинного кільця вона вибрала прикрасу з загальнодоступного каталогу. Хто знав, що воно стане безцінним екземпляром в Королівській колекції, яким буде захоплюватися весь світ!

Прокляття кільця

Принцеса Діана дуже любила свою прикрасу і намагалася носити кільце якомога частіше. Навіть остаточно вирішивши розірвати стосунки з Чарльзом, красуня не поспішала розлучатися з кільцем. Після розлучення воно залишалося недоторканим, поки не перейшло обраниці старшого сина Уельської — Кейт Міддлтон.

  Артепідемія

Коли шанувальники дізналися, що прикраса стала заручним подарунком Кетрін, їх обуренню не було меж. Роялісти були переконані, що кільце прокляте і не обіцяє нічого хорошого. На щастя, переживання виявилися марними. А самі герцоги Кембриджські вже десять років живуть душа в душу і виховують трьох чарівних діточок.

Це кільце повинен був успадкувати принц Гаррі. Якби це сталося, зараз би воно прикрашало безіменний палець зовсім іншої красуні — Меган Маркл. Але молодший син принцеси вирішив поступитися його нареченій брата, а сам вважав за краще зробити весільний виріб під замовлення.