Сім’я вперше за довгий час проводить багато часу разом.

Дружина українського музиканта Дмитра Монатіка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм кілька кумедних відео, на яких показала своїх синів — Платона і Данила. У зв’язку з карантином сім’я Монатіка, як і багато інших українців, перебуває вдома, тому Ірина та Дмитро щоразу вигадують, чим би зайняти дітей. Зіркові батьки гуляють з синами у дворі, а також показують їм цікаві мультфільми, інформує Ukr.Media.

Ірина поділилася парою відео, і показала, чим займається зоряне сімейство, перебуваючи в ізоляції. На одному з роликів діти розважаються у дворі будинку, стрибаючи на батуті.

“Хроніки карантину, або нарешті повністю присвячені родині та дітям… і мільйонам ідей в голові”, — пише Ірина в одній з публікацій.

На іншому відео Платон і Данило уважно дивляться мультфільм, який для них вибрали батьки.

“Ми з Дімою обожнюємо мюзикли і дітям ненав’язливо прищеплюємо любов до цього чудового мистецтва. Сьогодні “The Cats”. Наші котики в захваті”, — додала жінка.

“Милі Монатіки — миліші всіх котиків. Навіть зі спини”, “найкращі”, “Які розумники”, “Напевно, це мрія, коли можна поспівати, потанцювати та зіграти”, — пишуть шанувальники.