Актуальні новини

Маленька донька Емінема подорослішала і перетворилася на струнку красуню

Зараз Хейлі вже двадцять три роки.

Зараз Хейлі вже двадцять три роки.

У репера Емінема завжди були непрості стосунки з близькими йому жінками. Зі своєю дружиною Кімберлі Енн Скотт він то сходився, то розходився зі скандалом. Нелегкі у нього і відносини і з матір'ю Деборою Метерс. Інша справа – дочка Хейлі. Її репер дуже любить, навіть пісні присвячував, інформує .

Зараз Хейлі вже двадцять три роки. Вона виросла в красуню з прекрасною фігурою. На її інстаграм підписано півтора мільйона чоловік. Але, незважаючи на те, що її батько – відомий виконавець, дівчина не має наміру пов'язувати своє життя з шоу-бізнесом. Для меншого ажіотажу навколо себе, Хейлі навіть взяла прізвище матері – Скотт.

Маленька донька Емінема подорослішала і перетворилася на струнку красуню.

Якщо зірковий тато в школі навчався погано, то його спадкоємиця закінчила Chippewa Valley High School з відзнакою. Ще й титул королеви краси з собою звідти прихопила.

Маленька донька Емінема подорослішала і перетворилася на струнку красуню.

Далі Хейлі продовжила навчання в університеті Мічигану, де вона вивчала психологію. До речі, у дівчини був величезний вибір, куди поступити. Найпрестижніші навчальні заклади були відриті для неї. Але вона вибрала цілком провінційний університет.

Маленька донька Емінема подорослішала і перетворилася на струнку красуню.

Про своє особисте життя дівчина воліє мовчати. Але відомо, що молодий чоловік у Хейлі є. Хлопця звуть Еван Макклінток. З ним донька репера познайомилася в університеті. На відміну від своїх батьків – відомих скандалістів, Хейлі веде себе скромно. Загалом, у Емінема донька виросла розумницею та красунею. Реперу є ким пишатися.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Переможниця "Холостяка" Олександра Шульгіна вперше стала матір'ю

Залишити відповідь