Актуальні новини

Телеканал HBO покаже документальний фільм про бунт у Нових Санжарах

Американський телеканал HBO 16 жовтня 2020 року покаже документальний фільм «Ідеальна зброя», до складу якого увійде матеріал про бунт у Нових Санжарах проти поселення в тамтешньому санаторії Національної гвардії евакуйованих з Китаю українців та іноземців. Нагадаємо, що місцеве населення збунтувалося в лютому 2020 року, а протестні настрої підігрівала невідома раніше Viber-група, яку курували, ймовірно, немісцеві провокатори.

Як розповіла в коментарі ZAXID.NET журналістка видання «Тексти.org.ua», авторка розслідування Любов Величко, з пропозицією використати у фільмі це розслідування до неї звернулася продюсерка продюсерської компанії Ark Media Мері Брукс. Режисером фільму є Джон Маджіо, який отримав нагороду «Еммі» за фільм «Паніка: Нерозказана історія фінансової кризи 2008 року».

«Зйомки фільму уже почалися, більшість інтерв’ю буде проведене в США. При цьому, будуть використані відео із України. Продюсерська компанія Ark Media підписала угоду зі мною на право використовувати відео із мого розслідування про вплив соцмереж на панічні настрої в Нових Санжарах. Це моє розслідування було перекладене на англійську мову, на нього посилався та цитував американський сайт BuzzFeedNews і таким чином інформація дійшла і до американської аудиторії», – розповіла Любов Величко.

Що відомо про фільм «Ідеальна зброя»

«Ідеальна зброя» – це повнометражний фільм для американської компанії HBO, який досліджує підняття кібер-конфлікту та використання дезінформації як інструменту впливу на людей.

У фільмі будуть представлені ексклюзивні інтерв’ю з багатьма експертами у сфері оборони та розвідки, а також будуть показані приклади локальних інформаційних операцій, як це сталося у Нових Санжарах в лютому 2020 року – коли за допомогою соціальних мереж відбувався вплив на людей, і була організована паніка через прибуття українців із Китаю під час пандемії коронавірусу.

Короткий виклад матеріалу Любові Величко про хронологію бунту в Нових Санжарах можна прочитати на ZAXID.NET, а повне розслідування – на сайті «Тексти.org.ua». Також продюсерська компанія Ark Media опублікувала анонс фільму.

  Надя Дорофєєва зробила нову трендову стрижку

Залишити відповідь