Михайло Поплавський поділився рідкісним фото зі своїм сином, невісткою та онуком. Зірковий ректор ніжно привітав онучка Єгора з 7-річчям.

Ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський опублікував нетипові для свого Instagram сімейні фото. У серії можна побачити його сина Олександра, невістку Анну і онука Єгора. Сімейний пост Поплавський присвятив дню народженню Єгора, якому виповнилося 7 років, інформує Ukr.Media.

“Рости спритним, як Людина-павук, відважним, як Бетмен і мудрим, як Кіт Матроскін! Люблю тебе і завжди поруч,” — підписав Михайло.

Зараз Михайло Поплавський не афішує стосунки після розлучення, тому користувачам тільки залишається робити домисли про романи з молодими дівчатами, які знімаються у нього в Тік-токах. За плечима у Поплавського два шлюби. З другою дружиною Людмилою у нього народився син Олександр 1982 року народження. Пара розлучилася в 2009 році. Як розповідає сам зірковий ректор, Людмила зараз на пенсії і присвячує себе онукам.