Актуальні новини

Ніколь Кідман не буде присутня на весіллі сина

Том Круз заборонив Ніколь Кідман з’являтися на весіллі їхнього прийомного сина.

Ніколь Кідман не буде присутня на весіллі сина. Том Круз заборонив Ніколь Кідман з'являтися на весіллі їхнього прийомного сина.

Син голлівудської актриси Ніколь Кідман 24-річний Коннор Круз збирається одружитися. Однак його матері на весіллі не буде, адже колишній чоловік актриси Том Круз категорично заборонив запрошувати Ніколь.

Зірки Голлівуду Том Круз і Ніколь Кідман були одружені і в шлюбі прожили цілих 11 років, інформує .

Колишнє подружжя виховувало двох прийомних дітей: доньку Ізабеллу, якій зараз вже 26 років, і сина Коннора, який незабаром зв'яже себе узами шлюбу зі своєю коханою – Сільвією. Проте Ніколь доведеться пропустити торжество і аж ніяк не по своїй волі. Як передає Daily Mail, Том проти того, щоб Ніколь була присутня на весіллі.

Джерело з оточення Кідман і Круза, говорячи про сформовану ситуацію, повідомляє:

"Том подзвонив Коннору, і той з ним погодився."

Однак реакція Ніколь на ситуацію поки невідома.

Нагадаємо, що прийомна дочка Тома і Ніколь Ізабелла в свій час теж не покликала знамениту маму на своє весілля. Справа в тому, що коли Ніколь Кідман була зайнята влаштуванням особистого життя з Кітом Урбаном, то майже не звертала уваги на дівчину. У підсумку Ізабелла дуже образилася.

Коннор, колишній діджей, який зараз займається глибоководною риболовлею, "поклоняється землі, по якій йде його батько", додав інсайдер, стверджуючи, що він ніколи не ослухається 56-річного актора.

Оскільки син дуже близький з Крузом, тому не дивно, що заради нього він готовий відмовитися навіть від спілкування з матір'ю. Причиною складних взаємин колишнього подружжя стала саєнтологія. Діти, як і їх зоряний тато, є прихильниками вчення, на відміну від Кідман.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Оля Полякова вперше розповіла, що вона довго жила з вітчимом

Залишити відповідь