Хто ж вона, нова обраниця телеведучого?

З’явилися цікаві факти про нову кохану Дмитра Шепелєва, інформує Ukr.Media.

Для тих, хто не в курсі, зазначимо, що чутки про роман Дмитра Шепелєва та Катерини Тулупової ходили з 2017 року. Але тільки минулого тижня після загальних фото в Мережі батько дитини Жанни Фріске офіційно підтвердив: в його житті розпочата нова глава і він перебуває у стосунках з Катериною Тулуповою.

Дмитро Шепелєв в Instagram опублікував спільне фото з коханою, описавши історію їхнього знайомства.

“Оскільки тут вирує новина, ніби я одружуюся, вирішив у вас розпитати, як ви знайомили дітей з вашими новими партнерами? У нашому з Катею випадку вийшло так, що наші діти познайомилися першими — вони ходили в один дитячий садок. Так що, виходить, що нас з Катею познайомили наші діти. Ми ще не почали зустрічатися, а діти вже були “нерозлийвода”. До речі, вони донині найкращі друзі”, — написав Шепелєв.

Звичайно ж, шанувальники відразу ж почали цікавитися: хто така Катерина Тулупова і що відомо про її життя.

Катерина Тулупова: цікаві факти біографії нової дівчини Дмитра Шепелєва

Відомо, що їй, як і Шепелєву, 36 років. Вона народилася в Єкатеринбурзі, а виросла у Владивостоці. Як творча людина Катерина навчалася в художній школі, а потім на факультеті журналістики в місцевому університеті, на кафедрі мистецтва інтер’єру Московського енергетичного інституту і в Міланській школі дизайну.

Зараз вона займається улюбленою справою — дизайном інтер’єрів і багато подорожує.

Раніше вона вже була в шлюбі з чоловіком, розлучилася у 2016 році після 13 років спільного життя. Від нього вона народила дочку Ладу. Її чоловіком був випускник МДІМВ, син власника великої будівельної компанії, російський бізнесмен Дмитро Кленів. Він також є засновником компанії Altus Capital, яка володіє основною часткою аптечної мережі.

  3 квітня - День народження мобільного телефону

За повідомленням ЗМІ, Шепелєв та Тулупова з 2018 року живуть разом у квартирі на Патріарших Прудах в Москві, інтер’єр якої Катерина оформила сама.

Як відзначають фанати, нова дівчина Шепелєва — завидна наречена. Так що нам залишається тільки стежити за оновленнями: можливо, пара незабаром порадує всіх гарними новинами.