Зірка “Беверлі-Хіллз” боїться до них приступати.

Взимку цього року зірка серіалів “Зачаровані” та “Беверлі-Хіллз, 90210” Шеннен Догерті розповіла про те, що у неї рецидив раку молочної залози. Три роки пройшло з ремісії, тепер в акторки четверта стадія онкології.

З лютого Догерті бореться з хворобою, про що розповіла у відвертому інтерв’ю для журналу ELLE USA. Зірка зараз на гормональній терапії, яка блокує естроген. Крім цього, Шеннен приймає ліки, які стабілізують утворення метастазів, інформує Ukr.Media.

Знаменитість розповіла, що почала більше цінувати дрібниці життя, які здорові люди навіть не помічають. Вона порівняла наші можливості з безмежним колодязем, який людина продовжує розкопувати, щоб дістати звідти сили боротися з негараздами. 49-річна актриса зізналася, що часто замислюється про смерть. Догерті хоче записати звернення до всіх близьких людей, які отримають їх після її смерті.

«Я підводжу підсумки свого життя, що встигла зробити, а що не встигла. Як я поступала з іншими. Мені ще потрібно поговорити з мамою. Я хочу, щоб мій чоловік розумів, що він означає для мене. Але всякий раз, коли приходить час зробити це, я відчуваю, ніби вже йду. А я не йду».

Акторці складно думати про те, що варто закінчити всі розпочаті справи. Вона думає, що проживе ще років десять, а то й п’ятнадцять. Шеннен зізналася, що поки не готова йти у спокій, і в неї ще багато енергії.