Актуальні новини

Селін Діон вперше прокоментувала чутки щодо її роману з танцюристом

Співачка Селін Діон спростувала чутки про роман з Пепе Муньосом.

Співачка Селін Діон спростувала чутки про роман з Пепе Муньосом.

У січні цього року весь світ обговорював новий роман 51-річної Селін Діон. А приводом стала поява співачки на Тижні моди в компанії 34-річного танцюриста Пепе Муньоса, до якого Селін виявляла досить ніжні почуття на публіці. Правда, незабаром співачка спростувала чутки про стосунки з хлопцем, проте місцеві таблоїди продовжували приписувати Діон роман з Пепе, інформує .

А ось днями зірка вирішила ще раз розставити всі крапки над "і". В одному з інтерв'ю Селін заявила, що чутки про те, що у неї нібито відносини з Муньосом – просто безглузді.

"Спочатку я дійсно щось до нього відчула… Але Пепе – гей. Думаю, багато хто про це навіть не здогадується. Він – мій найкращий друг. Він просто був поруч: скрізь супроводжував, тримав за руку, веселився і танцював зі мною… У мене так довго цього не було. Я скучила за чоловічими обіймами. Це було чудово", – заявила Селін.

Селін Діон вперше прокоментувала чутки щодо її роману з танцюристом.

"Він так багато зробив для мене, для мого психічного здоров'я, духовності і внутрішньої сили. Не дивно, що багато хто нам приписував роман", – додала співачка.

Селін Діон вперше прокоментувала чутки щодо її роману з танцюристом.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  За крок до фінішу

Залишити відповідь