Актуальні новини

Що означає ім’я Андрій: походження, характер

В основі імені лежить грецьке слово «андрос», що означає «чоловік».

Що означає ім'я Андрій: походження, характер.  В основі імені лежить грецьке слово «андрос», що означає «чоловік».

Значення: «Хоробрий», «мужній», передає .

Походження: В основі імені лежить грецьке слово «андрос», що означає «чоловік». В Англії поширене у формі Ендрю, в Німеччині — Андреас, у Франції — Андре.

Характер: З дитячого віку Андрій має багату фантазію. Його улюблені іграшки — всілякі конструктори. Він може зображувати автомобіль і гонщика одночасно, носитися при цьому по квартирі й видавати всю гаму звуків — від гурчання мотора до скрипу гальм. Поглинений своєю грою, Андрій мало звертає увагу на прохання поводитися потише й чи не єдине, що його може зупинити — це солодке. Якщо є брат, то Андрій щиро прив'язаний до нього. До сестри ставиться ревниво й не хоче уступати їй ні в чому. Андрій-підліток серед своїх однолітків нічим особливо не виділяється, однак згодом виявляється, що в житті він превстиг більше інших.

На службі Андрія завжди цінує начальник. Андрії, народжені взимку, більше тяжіють до області мистецтв. Серед Андріїв часто зустрічаються режисери, актори, співаки, художники. У сфері природничих наук найбільших успіхів домагаються «осінні» Андрії. Вони ж щасливі й у бізнесі.

У відносинах з дівчатами Андрій непостійний. Він може зізнатися в коханні своїй знайомій, а на інший день, не звертаючи на неї уваги, пройти мимо з іншою. Жениться Андрій на гарній, чуттєвій жінці, при цьому її внутрішній світ і характер його мало цікавлять. Поради знайомих і родичів про серйозне відношення до вибору супутниці життя Андрій ігнорує.

Андрій високої про себе думки, егоїстичний і вимагає до себе підвищеної уваги. Він може ревнувати дружину до дитини, якщо вона приділяє багато уваги маляті, а йому — мало. Андрій непередбачений у своїх учинках. Він може зробити дорогий подарунок дружині, а із приводу дріб'язкової речі влаштувати скандал. Відносини з тещею складаються складно.

  13 вересня — Купріянів день: історія, традиції та прикмети свята

Андрії по батькові Олександрович, Ігорович і Олегович важкі в спілкуванні й мають непростий характер.

Чим порадувати іменинника?

Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, торт Наполеон!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь