Актуальні новини

У Петербурзі святкували український Святвечір

14 січня Українська національно-культурна автономія (УНКА) в Санкт-Петербурзі організувала і провела великий різдвяний концерт.
Про це на своїй сторінці у Facebook громадська діячка та член президії двох скликань Української всесвітньої координаційної ради від Північно-Західного регіону Росії Лариса Скрипникова.
За її словами, зала була заповнена повністю, що водночас і радовало, і хвилювало організаторів та артистів.
“Програма великого Різдвяного концерту “Христос народився – Славімо його” була надзвичайно цікавою та змістовною. Після високо професійного виконання паном Валентином молитви за Україну “Боже великий, єдиний” розпочався перший відділ- ” Святвечір в українській хаті”. Головну ролю Господаря виконував пан Володимир Попович, не просто виконував – він був справжнім Господаром! Талановито показав і обряд освячення хати, і благословення худоби, а потім чудово виконав молитву “Бог передвічний”, після чого діти рознесли кутю гостям свята. Та апогеєм свята стало виконання українських колядок в виконанні ансамбля “Рось” під керівництвом талановитого музиканта Віолети Гриневич. Катерина Дмитрієва, Ірина Волнухіна, Ольга Єркіна, Валентин Іващенко співали так, що з ними співали усі присутні!”
Приємнимою несподіванкою для глядачів були вітання від друзів білоруського, казахського, польського, німецького та індгермаландського товариств Санкт-Петербургу.

  Медіа-експерти: частка незалежних ЗМІ в Харкові є непомітною

Залишити відповідь