Всесвітній день в'язання на публіці був заснований у 2005 році та відзначається у другу суботу червня. Він об'єднує любителів рукоділля з різних країн.

Всесвітній день в'язання на публіці — незвичайне свято, що об'єднує любительок (і, звичайно, любителів) рукоділля їх різних країн світу. Відзначається він в другу суботу червня починаючи з 2005 року, інформує .

Ініціатором проведення такого дня стала любителька в'язання Даніель Лендес. В'язання — це хобі, яким більшість людей займається поодинці, повністю занурюючись у процес. Ідея Даніель полягала в тому, щоб раз у році любителі в'язання збиралися разом на свіжому повітрі в колі однодумців.

У 2005 році було організовано близько 25 заходів у різних країнах світу. У 2006 році відбулося вже близько 70 заходів, а до 2009 року їх кількість зросла більш ніж у десять разів: у той рік пройшов 751 захід.

Заходи проходять не тільки безпосередньо у другу суботу червня; по суті, цим днем відкривається цілий тиждень в'язання на публіці, яке триває аж до третьої неділі червня. Досвідчені в'язальниці влаштовують цілі майстер-класи для новачків.

У багатьох містах вив'язані в цей день речі передаються рукодільницями в різні благодійні фонди або продаються на ярмарках, а вторговані від продажу гроші, знову ж таки, передаються на благодійність.