Актуальні новини

Зірка “Гри престолів” Емілія Кларк перенесла дві операції на мозку

Актриса розповіла про захворювання і дві серйозні операції на мозку.

Про проблеми зі здоров'ям 32-річна зірка серіалу "Гра престолів" Емілія Кларк раніше не розповідала в інтерв'ю, але в своєму есе для The New Yorker актриса поділилася шокуючими подробицями. Як виявилося, під час зйомок серіалу їй довелося перенести дві складні операції на мозку, після яких вона дивом залишилася жива, інформує .

Вперше ускладнення сталися у 2011 році, коли під час занять у спортзалі Емілія різко відчула себе погано. У актриси розболілася голова і почалася нудота. Її терміново госпіталізували і після МРТ поставили страшний діагноз – субарахноїдальний крововилив, аневризма, тип інсульту, що загрожує життю. Потрібна була термінова операція.

"Пам'ятаю, мені сказали, що я повинна підписати дозвіл на операцію. Операція на мозку? Я була в середині свого дуже зайнятого життя – у мене не було часу на операцію на мозку! Але врешті-решт я заспокоїлася і підписала, а потім втратила свідомість. Наступні три години хірурги займалися відновленням мого мозку. Це буде не остання і не найгірша операція. Мені було двадцять чотири роки", – написала есе Емілія.

Після операції Емілія повернулася до звичного життя. Лікарі сказали, що на іншій стороні мозку аневризма залишилася меншою і поки треба просто спостерігати. Розповівши продюсерам "Гри престолів" про своє здоров'я, разом вони прийняли рішення не розголошувати цю інформацію в пресі. Вже через два роки аневризма збільшилася вдвічі і лікарі вимагали невідкладної операції. Але в цей раз все було складніше і серйозніше!

"Мені обіцяли відносно просту операцію, легшу, ніж минулого разу. Я опинилася в шикарній окремій палаті Манхеттенської лікарні… Коли мене розбудили, я кричала від болю. Процедура провалилася. У мене була сильна кровотеча, і лікарі ясно дали зрозуміти, що мої шанси вижити досить сумнівні. На цей раз вони мали отримати доступ до мого мозку старомодним способом – через череп", – розповіді актриса.

  13 вересня — Купріянів день: історія, традиції та прикмети свята

Після пережитого Емілія Кларк активно займається благодійністю і сподівається, що все найстрашніше залишилася позаду.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь