Актуальні новини

Виставки, які варто відвідати у Львові

Під час пандемії музеї та галереї дають можливість без проблем утримувати дистанцію та перебувати віч-на-віч з творами мистецтва. Попри те, що масштабні проекти наразі взяли тайм аут, у Львові є що подивитись. Ми обрали п’ять виставок, на які вартує піти.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1509964 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509964{ margin: 0!important; } }

Виставка «Мирон Кипріян. Життя проведене в театрі»

Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького, до 16 листопада

Мирон Кипріян. Автопортрет (фото: Театр ім. Марії Заньковецької)

Cпільний проект НМЛ та Національного театру ім. Марії Заньковецької та перший захід із низки запланованих подій з нагоди 90-річчя від дня народження Мирона Кипріяна Володимирович (27 липня 1930 – 28 листопада 2019), що протягом багатьох років був головним художником театру ім. Марії Заньковецької.

Ретроспективна виставка театральної творчості Кипріяна представить кураторську інсталяцію, фотографії, а також приблизно сотню оригінальних ескізів сценографії та костюмів, виконаних художником для оформлення ним вистав для різних театрів з 1955 по 2015 роки.

Проект Аготи Вереш «Зелений щоденник»

Галерея «Дзиґа», до до 10 листопада

З виставки «Зелений щоденник» (фото: галерея «Дзиґа»)

«Зелений щоденник» – це «візуальний записник», який заглиблюється у відсутність чіткої загальної картини та у природу утворення хвиль.

Полотна, що вивчають відсутність особистого («Троянда вітрів», «Хвилеломи», «Гравітація», «Дельта», «Петля», «Ніч на Івана Купала», «La Primavera») – це певні візерунки та ритмові структури, що вміщені в перевернуті, органічні форми.

За підтримки посольства Угорщини в Україні.

Виставка Михайла Демцю

Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького, до 06 грудня

З виставки Михайла Демцю (фото: Facebook Михайла Демцю)

Михайло Демцю – український митець, ім’я якого відоме не лише у Львові. Художник працює в різних жанрах. Його твори можна побачити у приватних та музейних колекціях в Україні та за її межами. Головним у його художнім інструментом, без сумніву, є колір. Його роботи відрізняються об’ємністю шарів фарби та яскравістю кольорової гами

На виставці представлені роботи різних років.

Виставка «Вічно жива натура»

Галерея «Зелена Канапа», до 15 листопада

З виставки «Вічно жива натура» (фото: «Зелена канапа»)

Четверо митців зі Львова представлять свої абсолютно нові твори створені спеціально для концептуальної виставки: Інна Шинкаренко, Костя Смолянінов – фото, Юлія Долинська – живопис, Микола Ступінський – графіка. Фотографія, живопис та рисунок з зображенням оголених, виконані без використання кольору – чорно-білі.

Виставка Софії Сулій «Сад зі слів і вогню»

Галерея сучасного сакрального мистецтва «IconArt», до 08 листопада

З виставки «Сад зі слів і вогню» (фото: IconArt)

Виставка недавньох випускниці Львівської національної академія мистецтв (сакральне мистецтво) стала своєрідним продовженням виставки «Сад тіні та світла».

«Людина розвиває у собі Сад, ловлячи відлуння втраченого колись Раю, щоразу досвідчуючи піднесення від усвідомлення мети і процесу, та розчарування від неможливості досягнути досконалості. Намагаючись одягнути внутрішні прагнення у слова, чудується їх красою і змістом, та в той же час дратується обмеженою здатністю людської мови донести те, що словами не висловиш», – йдеться в анотації до виставки.

На головному фото: проект Аготи Вереш «Зелений щоденник», галерея «Дзиґа».

  Хлопчик чи дівчинка: Світлана Тарабарова зізналася, хто у неї народиться

Залишити відповідь