Дизель Студіо не виплатили родині загиблої Марини Поплавської її зароблені гонорари. Черговий скандал.

Рідна сестра Марини Поплавської розповіла, що керівники «Дизель Студіо» не виплатили родині загиблої актриси зароблені їй гонорари. Нагадаємо, Поплавська у 2018 трагічно загинула в ДТП під час туру Дизелів, інформує Ukr.Media.

Сестра Марини заявила, що сім’ї актриси не були виплачені гонорари за відпрацьовані концерти в Києві, Луцьку та Львові, а також заробіток за зйомки в серіалі «На трьох».

“Після загибелі моєї сестри керівники шоу не вважали за потрібне повернути родині чесно зароблені кошти за 4 концерти, а також участь у зйомках влітку 2018 в серіалі «На трьох». Точної суми я не знаю, але розумію, що це чималі гроші”, — розповіла сестра зірки.

Також жінка додала, що сім’ї не була виплачена ніяка компенсація через загибель Поплавської на робочому місці.

“Про будь-які компенсації з приводу загибелі на робочому місці говорити взагалі нічого. Продюсери влаштували пишні похорони моїй сестрі. Економія на гонорарах і на безпеці. Немає людини — немає оплати. І що виходить? Марина за фактом сама собі оплатила Ритуальні послуги? Назвати це цинізмом — це нічого не сказати. Якщо для адміністрації проєкту це норма, то нехай їх дії залишаться на їх «совісті”, — прокоментувала жінка.

Також вона додала, що Бланар і Крутоголов анонсували відкриття фондів і депозитів племінницям Марини Поплавської. Але це, зі слів сестри, є брехнею і ніхто нічого для них не робив.